Objednávkový formulár

V prípade, že vám do piatich dní nepríde na uvedený email potvrdenie objednávky prosím kontaktujte ma
emailom. Asi zlyhalo odoslanie zo serveru a objednávku som nedostal.

Publikácie

kusov
12.95 €


kusov
12.95 €


kusov
Nie je zatiaľ
v predaji

kusov
9.90 €


kusov
9.90 €


kusov
9.90 €


kusov
9.90 €


kusov
9.90 €

Video DVD

kusov
1.50 (0.0) €


kusov
1.50 (0.0) €


kusov
1.50 (0.0) €


kusov
9.90 (7.00) €


kusov
9.90 (7.00) €


kusov
9.90 (7.00) €


kusov
9.90 (7.00) €


kusov
9.90 (7.00) €


kusov
9.90 (7.00) €


kusov
9.90 (7.00) €


kusov
9.90 (7.00) €

 

CD nosiče

kusov
Dočasne
nie je
k dispozícii

kusov
Dočasne
nie je
k dispozícii

kusov
Dočasne
nie je
k dispozícii


kusov
6.90 €


kusov
Dočasne
nie je
k dispozícii

kusov
Dočasne
nie je
k dispozícii


Identifikačné údaje. Údaje označené s * sú povinné.
* Meno a priezvisko
* Ulica a č. domu
* Mesto
* PSČ
* Krajina
Telefónny kontakt
* E-mail
* Odpovedzte na otázku (antispam test) - 1+1=

Poznámka, alebo odkaz.
Ak do 2 dní neobdržíte potvrdenie prijatia objednávky prosím kontaktujte ma emailom.
Všetky uvedené osobné údaje slúžia výlučne iba pre identifikáciu a na vybavenie objednávky. Nebudú nijak inak požité, alebo poskytnuté tretím osobám.

DObierka je obvykle odosláná cca do 7 dní od záväzného potvrdenia objednávky. Dobierku je možné poslať jedine na Slovensko a do Českej Republiky pričom suma je vždy počítaná v Euro.

Prevzatá alebo otvorená zásielka sa nedá vrátiť. Dá sa jedine vymeniť za rovnakú v prípade, že bola preukazateľne doručená už poškodená a k poškodeniu prišlo teda pred prevzatím.

V prípade neprevzatia dobierky sa príjemca potvrdením objednávky zaväzuje uhradiť poštovné a všetky ostatné výlohy spôsobené neprevzatím a vrátením zásielky v plnej výške.

K publikáciám sú k dispozícii na požiadanie aj niektoré tabulatúry skladieb a cvičení v digitálnom tvare pre program GuitarPro, ktoré je možné na požiadanie poslať emailom.

Tabulatúry k videám ktoré sú voľné, sa dajú stiahnuť na stránke. Tabulatúry k videám ktoré nie sú voľné, sú automaticky súčasťou zásielky v digitálnej forme (pdf) a poslané emailom po doručení dobierkovej sumy.

Za extra CD alebo DVD sa účtuje 1,50 €

Uvedená cena k video DVD je základná cena bez premietnutia prípadnej zľavy. Cena v zátvorke je cena po premietnutí maximálnej zľavy pri odbere kompletnej sady všetkých DVD.

DVD 1,2 a 3 sú voľne dostupné videa v lepšej DVD kvalite ako na YouTobe. V prípade odberu kompletnej sady všetkých DVD sú automaticky bezplatnou súčasťou zásielky. Inak sa za každé DVD účtuje 1,50 €.

DVD 4,5,6,...X - bežná cena 9,90 € v prípade odberu štyroch až šiestich nie voľných DVD je cena znížená z 9,90 € na 8,00 € za jedno DVD. V prípade odberu sedem až desať DVD na 7,00 € a v prípade odberu viac ako desať DVD je cena znížená z 9,90 € na 6,00 € za jedno DVD.

V prípade odberu všetkých DVD je cena každého ďalšieho novo zverejneného DVD pri doobjednaní už iba 6,00 €. Nutné doložiť ID originálov DVD.

Pri DVD je možné aj individuálne zostavenie DVD z video lekcii podľa vlastného výberu lekcii zo zoznamu v časti vyučovanie inak ako sú na štandardnom DVD. Cena jednej sólo lekcie pri neštandardnom DVD je 5- EUR + médium.

Majitelia originálov učebníc "Bluegrass Banjo" druhé vydanie a "Ďalšia technika" majú možnosť zľavy 10% z koncovej ceny odobraných DVD. Nutné doložiť ID učebnice.

Poštovné a balné na Slovensko a do ČR určuje Slovenská pošta podľa váhy zásielky a podmienok. Uvedená cena sa preto môže meniť ak pošta zmení tarif a podmienky. Na Slovensko 1 publikácia, alebo CD (DVD) vrátane poistenia je 6,00 €. Za dve publikácie 7,00 € za Viac publikácii podľa váhy. Do Českej Republiky 1 publikácia, alebo CD (DVD) je 12,50 €. Za dve publikácie 13,50 € za viac publikácii podľa váhy.. Ak je poštovné nad 10.00 € môže byť poštovné požadované vopred ako záloha. V prípade neprevzatia zásielky sa nevracia. Pri dobierke nad 100.00 € sa poštovné neúčtuje.

V prípade otázok, problémov, alebo ak do 2 dní neobdržíte potvrdzujúci email objednávky prosím kontaktujte ma emailom.